GISON Sp. z o.o. z Krakowa oferuje rozwiązania dotyczące zarządzania informacjami przestrzennymi oparte o systemy GIS (Systemy Informacji Geograficznej – Geographic Information System). Produkty dostarczane przez GISON Sp. z.o.o. są kierowane do jednostek administracji publicznej (m.in. Wydziały Geodezji, Wydziały Planowania Przestrzennego, Wydziały Ochrony Środowiska), firm komercyjnych i klientów indywidualnych, wykorzystujących dane georeferencyjne w swojej podstawowej działalności.

Firma GISON Sp. z o.o została założona przez osoby posiadające ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji projektów geoinformatycznych. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie ze współpracy z jednostkami samorządów terytorialnych. Systemy GIS i oferowane przez nas produkty są wydajne, elastyczne i zawsze odpowiadają na potrzeby klientów.

Budowane przez nas Systemy GIS oparte są na rozwiązaniach open source (Otwarte oprogramowanie). Dla naszych klientów to przede wszystkim minimalizowanie bądź wręcz nie ponoszenie kosztów zakupu oprogramowania, jak i nie ponoszenie w przyszłości kosztów związanych z opłatami licencyjnymi.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Jeśli chcesz wiedzieć?

  • jakie dane są potrzebne do stworzenia Systemów GIS?
  • jak długo trwa wdrożenie?
  • skąd zdobyć dane i jak zrobić to za darmo
  • nie wiesz jakie rozwiązania są dla Ciebie najkorzystniejsze? (on-line, dedykowane, mobilne)?
  • ile to wszystko kosztuje?

to zapraszamy do kontaktu – napisz lub zadzwoń.