Systemy Informacji Geograficznej

Zarządzaj swoją przestrzenią

GIS (Systemy Informacji Geograficznej) to system, który służy do gromadzenia, przechowywania, analizy i wizualizacji danych przestrzennych i związanych z nimi danych opisowych.

W jednym zdaniu można napisać, że to system łączący dane mapowe z tabelarycznymi. To jednak nie wszystko. GIS to przede wszystkim możliwość wykonywania różnego rodzaju analiz przestrzennych, związanych m.in. z lokalizacją nowej siedziby firmy, wyznaczeniu stref buforowych wokół pewnych zjawisk czy planowaniu zasiewów. Systemy Informacji Geograficznej wykorzystywane są coraz częściej w podejmowaniu decyzji biznesowych, a od wielu lat stosuje się je w administracji, wojsku, ochronie środowiska, rolnictwie, służbie zdrowia, edukacji czy kontroli zanieczyszczeń.


Odkryj nowe możliwości

aplikacja

Autorskie programy i dedykowane aplikacje

Bogate doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam tworzyć własne programy wykorzystujące GIS w wielu branżach. Specjalizujemy się w tworzeniu dziedzinowych rozwiązań dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Nie tylko usprawniają one prace, ale przede wszystkim porządkują i wizualizują rejestry.

Przestrzenne analizy biznesowe

Wspomagamy decyzje marketingowe dotyczące sprzedaży i obsługi klienta. Poprzez wykorzystanie danych mapowych i tabelarycznych wykonujemy analizy wspomagające prace związane z rozwojem i strategią marektingową firm.

analiza

dystrybucja

Analiza sieci dystrybucji

Dzięki wykorzystaniu GIS, jesteśmy w stanie określić optymalną lokalizację nowego oddziału. Pomagamy dostosować i usprawnić kanały dystrybucji.

Wizualizacja danych na mapie

To, że mapa jest niezwykle cennym źródłem informacji, wiemy od lat. Przekonały się o tym także firmy, które na mapach zaznaczają lokalizację oddziałów, zasięgi działania czy siedziby konkurencji.

wizualizacja2

Zarządzanie użytkownikami


W trosce o bezpieczeństwo gromadzonych informacji, tworzymy rozwiązania do zarządzania użytkownikami z poziomu administratora.

devices-1

Przykładowe realizacje


home-landing-4

Masz inne pomysły lub potrzeby?

Skontaktuj się z nami

    [recaptcha]