Kontakt

Specjaliści ds. GIS

Agnieszka Bigos
Szkolenia, pomoc techniczna
+48 661 891 640
bok@gison.pl, agnieszka.bigos@gison.pl

Monika Rybak
Szkolenia, pomoc techniczna
+48 531 160 260
bok@gison.pl, monika.rybak@gison.pl

Anna Chudzicka
Opiekun województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie
+48 695 440 542
anna.chudzicka@gison.pl

Sebastian Gidziela
Opiekun województwa: małopolskie
+48 693 576 000
sebastian.gidziela@gison.pl

Piotr Salawa
Opiekun województwa: mazowieckie, świętokrzyskie
+48 607 677 993
piotr.salawa@gison.pl

Katarzyna Stępień
Opiekun województwa: dolnośląskie, wielkopolskie
+48 693 570 001
katarzyna.stepien@gison.pl

Joanna Branna
Opiekun województwa: opolskie, śląskie
+48 661 891 442
joanna.branna@gison.pl

Michał Duda
Opiekun województwa: kujawsko-pomorskie, podlaskie, lubuskie
+48 723 447 663
michal.duda@gison.pl

Klaudia Bień
Opiekun województwa: warmińsko-mazurskie, podkarpackie, lubelskie
+48 665 326 555
klaudia.bien@gison.pl

Jakub Pałucki
Opiekun województwa: łódzkie, pomorskie, zachodniopomorskie
+48 48 601 889 701
jakub.palucki@gison.pl

Prezes Zarządu
Dariusz Wawrzonek
+48 12 200 24 28
dariusz.wawrzonek@gison.pl

Dyrektor Techniczny
Damian Krysian
+48 12 200 24 28
damian.krysian@gison.pl

Dyrektor Handlowy
Sebastian Gidziela
+48 693 576 000
sebastian.gidziela@gison.pl

Nasza siedziba:

ul. Józefa Marcika 4
30-443 Kraków
tel/fax: +48 12 200 24 28
e-mail: biuro@gison.pl

Pracujemy: pn-pt: 8.00 – 16.00

KRS : WPIS 0000384872 Z DNIA 04.05.2011
NIP : 6762441013
REGON : 121517643
Rachunek : 64 1050 1445 1000 0090 3216 6309

Administrator danych osobowych, którym jest GISON Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Marcika 4, 30-443 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.