Kontakt

Specjaliści ds. GIS

 

Joanna Branna
Opiekun województwa: opolskie, śląskie
+48 661 891 442
joanna.branna@gison.pl
Piotr Klimowicz
Opiekun województwa: łódzkie, zachodniopomorskie
+48 601 889 701
piotr.klimowicz@gison.pl
Piotr Salawa
Opiekun województwa: mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie
+48 607 677 993
piotr.salawa@gison.pl

Sebastian Gidziela
Opiekun województwa: małopolskie
+48 693 576 000
sebastian.gidziela@gison.pl
Katarzyna Miechowska
Opiekun województwa: dolnośląskie, lubuskie
+48 693 570 001
katarzyna.miechowska@gison.pl
Piotr Bąba
Opiekun województwa: lubelskie, podkarpackie, wielkopolskie
+48 661 891 642
piotr.baba@gison.pl

Anna Bronk
Opiekun województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
+48 695 440 542
anna.bronk@gison.pl

Prezes Zarządu
Dariusz Wawrzonek
+48 12 200 24 28
dariusz.wawrzonek@gison.pl

Dyrektor Techniczny
Damian Krysian
+48 12 200 24 28
damian.krysian@gison.pl

Dyrektor Handlowy
Sebastian Gidziela
+48 693 576 000
sebastian.gidziela@gison.pl

Nasza siedziba:

GISON Sp. z o.o.

ul. Zakopiańska 85 (budynek DRONAL, I-sze piętro)
30-418 Kraków
tel/fax: +48 12 200 24 28
e-mail: biuro@gison.pl
www.gison.pl

Pracujemy: pn-pt: 8.00 – 16.00

KRS : WPIS 0000384872 Z DNIA 04.05.2011
NIP : 6762441013
REGON : 121517643
Rachunek : 58 1090 1665 0000 0001 1633 0300

Mapa_krakowa


Administrator danych osobowych, którym jest GISON Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.