Staż w Dziale Marketingu i Grafiki

Miejsce stażu: Kraków

staż

 • Masz „lekkie pióro” i umiesz przełożyć specjalistyczny tekst na interesującą historię?
 • Masz zmysł estetyczny do kreowania grafik, materiałów i tekstów promocyjnych na stronę www?
 • Raporty z kampanii marketingowych to dla Ciebie coś więcej niż tylko cyferki z Google Analytics i excela?
 • Lubisz słowa: innowacyjny/a, kreatywny/a, wytrwały/a, zaangażowany/a?
 • Jeśli udało Ci się odpowiedzieć 4 razy twierdząco, to chcemy Cię w naszym zespole.

  Wyślij CV na staz@gison.pl i porozmawiajmy.

  Oferujemy 1 miesięczny staż w naszej firmie (z szansą na coś więcej).

  Ps. Nie chcemy listów motywacyjnych.

  Prosimy o załączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku ze zdjęcia zamieszczonego w CV w procesie rekrutacji prowadzonym przez Administratora danych osobowych, tj. Gison Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Chmieleniec 18/12, 30-348 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643.”


  Administrator danych osobowych, którym jest GISON Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Chmieleniec 18/12, 30-348 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w procesie rekrutacji na wskazane stanowisko do czasu zakończenia rekrutacji i /lub w ewentualnej przyszłej rekrutacji, o ile Pan/Pani wyraziła zgodę na ich wykorzystanie w przyszłości.
  W przypadku rekrutacji na wskazane na niniejszej stronie int. stanowisko podstawa prawną przetwarzania Pani/Pana danych są przepisy Kodeksu pracy, zaś w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w przyszłych rekrutacjach u Administratora danych osobowych – udzielona przez Panią/Pana zgoda.
  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje i/lub w celu przetwarzania Pani/Pana danych w przyszłych rekrutacjach przez Administratora danych osobowych . Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, cofnięcia udzielonej zgody, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.