Dołącz do naszego zespołu!
GISON Sp. z o.o. – Ogólnopolski lider rozwiązań geoinformatycznych dla administracji publicznej. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne oprogramowanie oparte na rozwiązaniach mapowych. Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie spotkań i prezentacji sprzedażowych oraz planowanie i koordynację działań marketingowych. Jest to idealna praca dla osób komunikatywnych z doświadczeniem w rozmowach biznesowych z klientami. Napisz cv i wyślij na praca@gison.pl Stanowisko pracy: Specjalista ds. sprzedaży systemów GIS
dowiedz się więcej
Miejsce pracy: Kraków Jesteś studentem kierunku związanego z GIS’em, geoinformatyką, geodezją, geografią lub kartografią? Wiesz co to jest QGIS (i dodatkowo umiesz w tym programie pracować)? Jesteś dyspozycyjny/a minimum 20 godzin w tygodniu? To masz szansę na jednomiesięczny staż w naszej firmie (z szansą na coś więcej) i zdobycie gisowego doświadczenia. Napisz cv i wyślij na staz@gison.pl – dodatkowo w mailu napisz dlaczego lubisz QGIS. Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
dowiedz się więcej
Miejsce stażu: Kraków Masz „lekkie pióro” i umiesz przełożyć specjalistyczny tekst na interesującą historię? Masz zmysł estetyczny do kreowania grafik, materiałów i tekstów promocyjnych na stronę www? Raporty z kampanii marketingowych to dla Ciebie coś więcej niż tylko cyferki z Google Analytics i excela? Lubisz słowa: innowacyjny/a, kreatywny/a, wytrwały/a, zaangażowany/a? Jeśli udało Ci się odpowiedzieć 4 razy twierdząco, to chcemy Cię w naszym zespole. Wyślij CV na staz@gison.pl i porozmawiajmy.
dowiedz się więcej


Administrator danych osobowych, którym jest GISON Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Chmieleniec 18/12, 30-348 Kraków, NIP: 676-244-10-13, REGON 121517643 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w procesie rekrutacji na wskazane stanowisko do czasu zakończenia rekrutacji i /lub w ewentualnej przyszłej rekrutacji, o ile Pan/Pani wyraziła zgodę na ich wykorzystanie w przyszłości.
W przypadku rekrutacji na wskazane na niniejszej stronie int. stanowisko podstawa prawną przetwarzania Pani/Pana danych są przepisy Kodeksu pracy, zaś w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w przyszłych rekrutacjach u Administratora danych osobowych – udzielona przez Panią/Pana zgoda.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje i/lub w celu przetwarzania Pani/Pana danych w przyszłych rekrutacjach przez Administratora danych osobowych . Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, cofnięcia udzielonej zgody, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.